Description
Бруньки пуера – наймолодша, найсвіжіша частина чайного дерева, в якій сконцентровані всі біологічно активні речовини, що дозволяють рости та розвиватися чайному листу. Тому свіжі молоді нирки дуже цінні щодо їхнього хімічного складу.
Але й сам настій бруньок пуера має низку приємних особливостей для цінителів відтінків та півтонів.
З бруньок пуера виходить прекрасний, свіжий, дуже тонкий напій, що має низку цінних і корисних властивостей. Настій бруньок пуера не можна назвати чаєм у традиційному розумінні самого чаю. Якщо досконалий і завершений чай робиться з чайного листа, молодого, або старшого віку, то настій бруньок пуера – це напій, в якому розкривається суть чайних витоків, самого чаю ще до того, як він досяг ступеня зрілості, що дозволяє застосовувати до його приготування ту, або іншу рецептуру.
Колір настою дуже світлий, майже прозорий, що по відтінку нагадує колір самих неферментованих білих бруньок пуера. Від заварки до заварки чай набуває легкого золотистого відтінку.
Аромат ледве вловимий, горіховий, з легкою кислинкою, яка яскравіше розкривається смаком чаю при його заварюванні.
На смак настій бруньок пуера при правильному заварюванні виходить дуже легким, тонким, з кислинкою післясмаку.
Чай дає свіжість, насичує організм вітамінами та антиоксидантами, за наявною в китайській літературі інформацією, дезактивує та виводить масу шкідливих речовин з організму, починаючи від вільних радикалів і закінчуючи радіоактивними ізотопами стронцію, що відклалися у кістковій системі. Чайна дія бруньок пуера відчути можна при концентрації на чаю: тоді приходить свіжість, легкість і спокій, з’являється ясність у голові і втомлюється з тіла.
Бруньки пуера – чудовий варіант для всіх, хто піклується не тільки про стан душі, але і про хороше самопочуття, здорове тіло.
Заварювати бруньки пуера рекомендую в гайвані, або в іншій порцеляновому, або скляному посуді. Глиняний чайник поглине ніжний смак та аромат настою.
Є кілька способів заварювання нирок пуеру: для тих, кому важливо відчути їх смак, підійде заварювання водою при температурі 95С, протягом 30 секунд – перша заварка, наступні (в загальній сумі до 3х) заварюються від однієї до трьох хвилин.
Для терплячих і витончених любителів чаю підійде наступна методика, більш традиційна, відома із заварювання білих та слабоферментованих зелених чаїв. Температура води 75-80С, час заварювання від 15 секунд і п’ємо чай, поки зберігається кислинка в післясмаку – 4-5 заварок.
Reviews
There are no reviews yet.