Політика повернення товару

Відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів” в інтернет-магазині “ChinaChay” діють наступні правила повернення:

ДО ОТРИМАННЯ

Для цього зв’яжіться з нами в день замовлення, перш ніж повідомити про відправку товару. Якщо ви оплатили замовлення банківською картою, гроші будуть повернуті безготівково, на ті ж дані, протягом 3 календарних днів з моменту подачі заявки.

ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ТОВАРУ

Чаї, чайні добавки (продукти харчування)

Ви маєте право повернути чай неадекватної якості, а саме: непридатний до вживання, з порушенням обов’язкових вимог до продукту, з терміном придатності, а також поставлений в упаковці з порушенням цілісності. Зверніть увагу, що чай відповідної якості не підлягає поверненню або заміні.

Чайний посуд, фігурки та інші (Непродовольчі товари)

У випадках, передбачених статтею 8 цього Закону, клієнт має право повернути непродовольчий товар протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Повернення приймається тільки в тому випадку, якщо товар не використовувався, зберігся оригінальний зовнішній вигляд, оригінальна (фірмова) упаковка, неушкоджені заводські етикетки, бирки, наклейки і т. д.

Відправка посилки з поверненням здійснюється за рахунок клієнта.

Будь ласка, зв’яжіться з нами заздалегідь, щоб уточнити нюанси, пов’язані з поверненням або обміном товару. Вкажіть номер замовлення, причину повернення, при необхідності – фотографії товару.

Ми також просимо вас перевірити зовнішній вигляд і повноту замовлення під час отримання, що допоможе уникнути плутанини.

Ми завжди відкриті до діалогу і намагаємося вирішувати кожну проблему індивідуально.