Хто ми

ChinaChay.com.ua – це спеціалізований магазин, в якому ви можете замовити китайський та індонезійський чаї найвищої якості.  Тут можна не тільки купити китайський чай, але й отримати багато корисної інформації про властивості, способи заварювання та історію цього чарівного напою.  Пийте якісний чай, зміцнюйте здоров’я та будьте щасливі!

Наша історія

Історія відкриття магазину ChinaChay бере свій початок у 2012 році, коли китайський чай був не знайомий харків’янам і назву «пуер» або «улун» чули лише одиниці. До 2013 року філії магазину ChinaChay були відкриті в Дніпрі та Києві, а поставки здійснювалися прямо з Китаю стокілограмовими партіями. Команда ChinaChay зростала та розвивалася, були організовані численні чайні заходи міського масштабу. Непоодинокими були і виїзні чайні церемонії, і чайний супровід фестивалів туризму та електронної музики.

Наші досягнення

Магазин китайського чаю ChinaChay працює вже 13 років. За цей час ми по черзі запустили 4 веб-сайти, пережили 2 економічні кризи та налагодили контакти з найкращими постачальниками китайського чаю — іменитими чайними фабриками та невеликими провінційними виробниками. На даний момент магазин працює в онлайн-форматі та планує перезапуск фізичної точки протягом 2023 року.